Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)

I Львівський Міжнародний Економічний Форум

Прес-реліз

У  І Міжнародному Економічному Форумі у Львові взяли участь Прем’єр-міністри України та Республіки Молдова, представницькі урядові та бізнесові делегації з Польщі, Словаччини, Угорщини, Румунії, Молдови, України, а також ряду міжнародних організацій.

Загальна кількість учасників форуму склала 620 осіб. Під час роботи Економічного Форуму було підписано угоду між Львівською облдержадміністрацією та Крайським урядом Прешова (Словаччина) та виконавчий протокол на 2002 рік щодо поетапної реалізації Угоди про співпрацю між Львівською облдержадміністрацією та Підкарпатським воєводством (Польща). Крім того, була підписана угода про організаційні та соціально-економічні засади розвитку співпраці Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Рівненської, Тернопільської та Чернівецької областей в галузях господарського комплексу Західного регіону України на основі використання сучасних досягнень науки і техніки, взаємовигідної кооперації.
В рамках форуму відбувся Інвестиційний ярмарок, на якому було представлено 213 інвестиційних проектів.
Учасники Економічного Форуму схвалили спільне Комюніке.

СПІЛЬНЕ КОМЮНІКЕ

Економічного форуму з питань розвитку
прикордонного співробітництва
“Через єврорегіони – до об’єднаної Європи”

25-27 жовтня 2001 року у місті Львові під патронатом Президента України відбувся Економічний Форум з питань розвитку прикордонного співробітництва “Через єврорегіони – до об’єднаної Європи”.
Форум став ще одним практичним кроком на шляху поглиблення співпраці між країнами-учасницями в рамках Міжнародної асоціації “Карпатський єврорегіон”, єврорегіонів “Буг”, Верхній Прут”, “Нижній Дунай”.
У роботі форуму взяли участь представницькі делегації України, Молдови, Польщі, Словаччини, Румунії та Угорщини.
Представники урядових делегацій, регіональних влад, керівництва єврорегіонів та ділових кіл на пленарних та секційних засіданнях обговорили питання розбудови прикордонного співробітництва, зокрема розвитку прикордонної інфраструктури, покращання структури торговельно-економічних та інвестиційних зв’язків, питання екології та розвитку рекреаційного бізнесу.
В рамках форуму пройшов Інвестиційний ярмарок. Учасники відвідали і ознайомилися з роботою підприємств Львівщини, зокрема розташованих у місті Львові та спеціальних економічних зонах “Курортополіс Трускавець” та “Яворів”.
Під час форуму підписано угоди між  регіонами країн-учасниць, протоколи намірів про співпрацю між діловими колами, а також досягнуто домовленостей щодо реалізації ряду інвестиційних проектів.
Учасники висловили спільне прагнення щодо проведення таких форумів у місті Львові на регулярній основі та підтвердили, що реалізація досягнутих домовленостей надасть реального імпульсу  розвитку двостороннього та багатостороннього прикордонного співробітництва, ділових контактів між представниками бізнесу, а також сприятиме інтеграційним процесам у Центральній Європі.