Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)

Історія Форуму

Завдяки своїй історії та місцю розташування Львів протягом багатьох років залишається не тільки національно-культурним та освітньо-науковим осередком, але є й одним з найважливіших ділових центрів України.
Саме тому вже 10-ий рік поспіль тут відбуваються Міжнародні Економічні Форуми за участю десятків урядових, офіційних делегацій України та держав Західної, Центральної Європи, Росії, Канади, США, Японії, а також представників вітчизняних та зарубіжних громадських, наукових та підприємницьких кіл.
За десять років з моменту свого заснування Львівський Міжнародний Економічний Форум став потужною національною та міжнародною платформою, відкритою для компетентного обговорення важливих проблем, пов’язаних з конкурентноздатністю регіонів, їхнім економічним зростанням та стратегічним розвитком.

Цей Форум вважається найважливішою подією року в економічному житті Західної України. В ньому беруть участь близько 600 учасників з 15-17 країн світу. Найбільше гостей, як правило прибуває з Польщі. Приїздять також делегації з Росії, Угорщини, Словаччини, Бєларусі, Румунії та інших країн: Німеччини, Австрії, Італії, Китаю та інших. Учасниками Форуму є керівники областей чи регіонів тих чи інших держав, представники урядів держав. Близько 35-40% складають представники бізнесу та неурядових організацій.

В рамках проведення пленарних і секційних засідань обговорюються важливі питання транскордонного співробітництва, економічного і регіонального розвитку, залучення інвестицій. З року в рік, в рамках Форуму проводяться засідання Єврорегіонів, двосторонніх урядових комісій, науково-практичні конференції.