Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)

Партнери XIV Форуму

Партнери

 

Фінансована Європейським Союзом Програма «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні» (ППРРУ) розпочала свою діяльність у січні 2013 року та діятиме до липня 2016 року.
Метою проекту є сприяння суспільному, економічному та територіальному згуртуванню країни.
Реалізація проекту надасть можливість підвищити потенціал українських органів державної влади та інших зацікавлених сторін щодо розробки та впровадження ефективної політики регіонального розвитку.

Офіційний партнер

 

 

 

 

ПАТ «Концерн Галнафтогаз» є оператором мережі АЗК «ОККО» - однієї з найбільших  автозаправних мереж в Україні , до складу якої нині входить понад 420 АЗК у всіх регіонах держави. Він також управляє найбільшою в Україні мережею закладів харчування в дорозі, яка працює під брендами A la minute, Pasta mia, Hot café. У складі мережі «ОККО» працює 10 нафтобаз і 12 акредитованих лабораторій контролю якості нафтопродуктів.

 

DESPRO — це швейцарсько-український проект “Підтримка децентралізації в Україні”, який фінансується Швейцарською Конфедерацією через Швейцарське бюро співробітництва (ШБС/SDC) та впроваджується Швейцарським центром ресурсів та консультацій з питань розвитку (Skat).
Місія проекту полягає в оптимізації системи управління та сприянні ефективному місцевому розвитку в Україні, що, в свою чергу, створить новий імпульс як для демократичних процесів, так і для надання послуг на рівні громади.
У поточній фазі діяльність проекту DESPRO зконцентрована на вирішенні завдань з упровадження сталих моделей децентралізованого надання послуг, а також на питаннях щодо сприяння процесу впровадження реформ з децентралізації та місцевого самоврядування в Україні.

 

 

 

 

 


Міжнародна юридична компанія «АЛЕКСАНДРОВ та ПАРТНЕРИ» була створена у 2002 році її керуючим партнером Дмитром Александровим.
На сьогоднішні компанія має більш, ніж 10-річний успішний досвід роботи на ринку юридичних послуг, представляє інтереси Клієнтів в Україні і за кордоном, веде практику по 20 юридичних напрямах і об'єднує у своєму штаті понад 30 фахівців.
МЮК «АЛЕКСАНДРОВ та ПАРТНЕРИ» – це перше адвокатське об'єднання в Україні, що отримало сертифікат відповідності послуг міжнародному стандарту якості ISO 9001-2000, який виданий одним з найавторитетніших органів світу із сертифікації – БЮРО ВЕРІТАС Сертифікейшн – на підставі проведеного сертифікаційного аудиту. Компанія сертифікована з 2004 року.
 

 

Фонд Східна Європа (ФСЄ) — міжнародна благодійна організація, заснована Фондом Євразія у 2007 році.
Місія Фонду — сприяти соціальному та економічному розвитку України, мобілізуючи ресурси, зміцнюючи громади та підтримуючи партнерство громади, влади та бізнесу.
Підтримка Фонду здійснюється Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) через Фонд Євразія та іншими донорами – урядами, фондами, корпораціями та приватними донорами.

PwC (PricewaterhouseCoopers) - це одна з найбільших у світі компаній з надання професійних послуг та найбільша з "Великої Четвірки" бухгалтерських фірм за доходами 2011 року.
PwC має офіси в 158 країнах (771 місто) і налічує понад 169 000 чоловік.
Компанія була утворена в 1998 році в результаті злиття "Coopers & Lybrand" і "Price Waterhouse".
PwC надає послуги у наступних трьох основних напрямах:
аудиторські послуги;
податкові консультації (міжнародне податкове планування та його відповідність місцевим законам та звичаям, послуги у сфері управління персоналом та трансферного ціноутворення);
консультування - в основному, консалтингова діяльність, яка охоплює формування стратегії, підвищення продуктивності, супровід під час укладення угод, послуги з відновлення бізнес-процесів, корпоративні фінанси, оцінку бізнесу, стабільність і управління в кризових ситуаціях в різноманітних сферах, таких як бухгалтерський облік та актуарні розрахунки.

Nestlé – найбільший виробник продуктів харчування у світі, що працює на засадах раціонального харчування та здорового способу життя. Штат компанії налічує 280 тисяч працівників. Nestlé належать 449 заводів у 83 країнах. Річний обсяг продажів Nestlé у світі сягнув у 2009 році 108 млрд. швейцарських фраків. Продукція Nestlé представлена на ринках напоїв, кондитерських виробів, кулінарних продуктів, дитячого і спеціального харчування, заморожених продуктів, морозива, готових сніданків, мінеральної та столової води, а також кормів для домашніх тварин. Крім виробництва продуктів харчування, Nestlé володіє акціями підприємств парфюмерно-косметичної і фармацевтичної промисловості.
Nestlé розпочала свою діяльність в Україні у 1994 році з відкриття представництва. З тих пір компанія просуває такі міжнародні бренди, як NESCAFÉ, Nesquik, Maggi, Nuts, Friskies, KitKat та ін. У 1998 році Nestlé S.A. придбала контрольний пакет акцій ЗАТ «Львівська кондитерська фабрика «Світоч». У травні 2003 року у Києві засновано ТОВ «Нестле Україна». У кінці 2003 року Nestlé S.A. придбала 100% акцій підприємства «Волиньхолдінг» (ТМ «Торчин»). В 2010 році ТОВ «Нестле Україна» придбала ТОВ «Техноком», виробника продуктів швидкого приготування під ТМ «Мівіна».
Бізнес Nestlé в Україні представлений наступними напрямами: кава та напої, кондитерські вироби, кулінарія (холодні соуси, приправи, супи),продукти швидкого приготування, дитяче та спеціальне харчування, готові сніданки, корма для домашніх тварин, морозиво.Інформаційні партнери

Американська торгівельна палата в Україні (Палата) є найактивнішою та найвпливовішою громадською неприбутковою бізнес-асоціацією серед існуючих в Україні. Одним з головних завдань Палати є представництво інтересів іноземних інвесторів, які працюють в країні, а також сприяння появі нових інвесторів на цьому ринку. Палата співпрацює у питаннях торгівлі, комерції та економічних реформ не лише з українським урядом, а й з урядами інших країн, які є економічними партнерами України, з метою захисту інтересів компаній-членів Палати з більш ніж 50 країн світу. Серед членів Палати компанії з різноманітних регіонів та країн світу, включаючи Північну Америку, Європу, Азію, Росію та Україну, які є стратегічними та інституційними інвесторами з найбільшим обсягом прямих іноземних інвестицій у ринок України. Палата тісно співпрацює з українською владою з метою покращення бізнес середовища та залучення вітчизняних та іноземних інвестицій в українську економіку, сприяє розвитку стабільних, прозорих, та справедливих правил ведення бізнесу в Україні та інтеграції України до світового співтовариства.


Європейська Бізнес Асоціація – найбільша організація для іноземного бізнесу в Україні
Європейська Бізнес Асоціація була заснована у 1999 році як форум для обговорення та вирішення проблем, з якими зустрічаються бізнесмени в Україні. Ця ініціатива ділових людей, які побачили переваги та користь від спільних дій європейської бізнес спільноти в Україні була підтримана Європейською Комісією.


Польсько-український Портал - polukr.net є аналітичнo-інформативним веб-порталом і має справу з питаннями, пов’язаними з польсько-українськими відносинaми, а також те, що є найбільш важливим для Польщi і України, з особливим акцентом на зовнішню політику обох країн.